Lamelové clony Compact Hradec Králové

Firma Compact Polanský s.r.o. dodává lamelové clony. Jedná se o tzv. protiprůvanový uzávěr dveřního prostoru, který je tvořen pásy měkčeného plastu různé šíře,tloušťky a vzájemného překrytí. Tímto způsobem lze dělit libovolně velké průchody s možností barevného provedení. Použití je vhodné i do těžkých podmínek v průmyslu k zamezení úniku tepla. Běžná aplikace je i do chladírenských a mrazírenských boxů pro potravinářské účely. V nabídce máme též materiály zamezující ulpívání pásů clony na plastovýc obalech přepravovaného materiálu. Našim systémem lze oddělit též pracoviště ve svařovnách a specielních pracovištích. Materiál svou rozměrovou škálou umožňuje také provedení křídlových uzávěrů.

Lamelová clona je standardně pevná, s montáží  za otvor, nebo do otvoru . Druhou možností je clona posuvná, kterou je možné v případě oprativní potřeby odsunout podél zdi mimo otvor. Posuvná clona není vhodná do otvorů s průjezdem VZ vozíků.

Montáž clon je velmi jednoduchá a proto si ji většina našich zákazníků instaluje sama, dle dodaného podrobného návodu. Snadné je též svěšení clony při přechodu na letní období.

Křídlové uzávěry mohou být osazeny pásem z plastu šíře do 2000 mm.

Pro stanovení optimálního řešení nabízíme bezplatnou technickou konzultaci. 

Poptávka: Lamelové clony