Nakládací technika Hörmann

Firma Compact Polanský s.r.o. dodává a montuje nakládací techniku Hörmann. Jde o ucelený systém dovybavení pro logistickou oblast. Jedná se o dovybavení nakládacích míst s automatickými vraty.

Nakládací můstky s dokonalým vyrovnáváním výšky vozidel, od pevných, přes ruční, až po plně automatické, s výsuvnými a sklopnými klíny, jsou nabízeny pod označením HLS-2, HTL-2, HTLP-2, HTLV-2, KBS, SKB, FB a další.

Dalším důležitým prvkem jsou těsnící límce, od jednoduchých plachtovýc, přes polštářové, až po nafukovací, v typovém označení DS, DT, DDF, DAS, DAK.

Vhodným doplňkem mohou být navaděče kol, zaručující přesné a bezpečné najetí knakládacímu místu, bez nebezpečí poškození vozidla a nakládací techniky.

Zejména pro překládání tepelně citlivého zboží lze doporučit instalaci předsazené komory, která může  navíc umožňovat přistavení vozidla pod úhlem. Komory mohou být vrůzném provedení tvaru a  materiálu, zejména dle požadavkům na tepelnou izolaci prostoru.

Podrobné informace získáte v prospektu Nakládací technika  Hörmann.

Pro návrh optimálního řešení a zpracování cenové nabídky nabízíme bezplatnou tecnickou konzultaci a zaměření na místě realizace. Neváhejte nás kontaktovat.

Produkty v kategorii nakládací technika

Nakládací můstek HSL 2

Nakládací můstek se sklopným klínem pro přesné vyrovnání rozdílu mezi…

cena od: 120 000 Kč

Nakládací můstek HTL-2

Nakládací můstek s výsuvem HTL-2 od fi.Hörmann pro přesné vyrovnání …

cena od: 145 000 Kč

Těsnící límec DS/DT/DAS/DF

Těsnící límce Hörmann slouží k dotěsnění styku nákladního vozidla s…

cena od: 22 000 Kč

Předsazené komory LHP,LHF

Předsazené komory slouží k vytvoření nakládacího prostoru před vraty…

cena od: 45 000 Kč

Poptávka: Nakládací technika