Automatické pohony pro brány a garážová vrata

Ucelená řada automatických pohonů pro vjezdové brány a garážová vrata, dodávaná firmou COMPACT Polanský s.r.o., plně vyhoví všem oblastem použití, od malých privátních až po náročné průmyslové aplikace do váhy 4 000 kg. Všechny pohony  jsou vybaveny elektronickou regulací síly s velkou škálou programovatelných funkcí.

 

Bezúdržbové provedení pohonů bran, vrat.

Provedení je bezúdržbové, s jednoduchou možností odblokování – při výpadku el. proudu nebo poruše. Ovládání lze zvolit dálkovým ovladačem, tlačítkem, kódovým zámkem, čipovým systémem,  GSM klíčem, zemní indukční smyčkou, radarovým hlásičem, nebo kombinací jednotlivých variant.

Bezpečnost je standardně řešena moderní elektronikou, infrazávorou, kterou lze doplnit dalšími prvky, jako je dotyková lišta apod. Veškerá zařízení jsou certifikována a respektují EN.

Compact Polanský s.r.o. provádí dodávku, montáž, záruční a pozáruční servis.

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci.

 

Pro více informací o naší aktuální nabídce nás neváhejte kontaktovat.

Poptávka: Automatické pohony

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.