Vjezdové brány Hradec Králové a Pardubice

Současná výstavba pro privátní i průmyslové účely přináší požadavky na zvýšení komfortu a zabezpečení uzavíracích prvků. Sem patří i veškeré typy vratových systémů. V této oblasti firma COMPACT nabízí různé typy pohonů, včetně široké škály příslušenství.

Vjezdové brány - nabídky Compact Polanský s.r.o.

Naše dlouholeté zkušenosti v oboru vratové a dveřní techniky jsou zárukou optimálního řešení instalace jakéhokoliv systému do daného prostoru. Vzhledem k široké nabídce produktů Vám firma Compact najde praktické řešení tak, aby vyhověl všem Vašim požadavkům. Nejvhodnějším postupem je osobní kontakt s naším technikem ještě před zahájením stavebních prací na oplocení. Pro většinu provedení máme podrobně zpracovanou dokumentaci pro stavební přípravu.

Produkty v kategorii vjezdové brány

Křídlová brána Compact

Vjezdová brána jednokřídlá nebo dvoukřídlá s automatickým pohonem.

cena od: neuvedeno

Posuvná vjezdová brána po kolejnici

Posuvná brána po kolejnici je prostorově nejúspornějším řešením…

cena od: neuvedeno

Posuvná vjezdová brána nesená

Posuvná vjezdová brána nesená

cena od: neuvedeno

Poptávka: Vjezdové brány

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.