Posuvná vjezdová brána po kolejnici Compact

Posuvná brána po kolejnici je prostorově nejúspornějším řešením vjezdu na pozemek.

Posuvná vjezdová brána po kolejnici Compact Hradec Králové je nejúspornějším řešením vjezdu, jak po stráce pořizovacích nákladů, tak i potřebného prostoru. Křídlo brány pojíždí na dvou kolech po kolejnici uložené vodorovně napříč vjezdu. Nevýhodou může být zimní provoz.

Komfort posuvné brány zajišťuje automatický pohon na dálkové ovládání s jednoduchým odaretováním pro nouzový ruční provoz.

Firma Compact Hradec Králové zajišťuje kompletní dodávku, která zahrnuje výrobu a montáž kostrukcí, dodávku a montáž pohonu, záruční a pozáruční servis. Na přání sjednotíme dálkové ovládání brány s garážovými vraty. Rozsah působnosti dodávky a montáže vzhledem k zajišťování rychlého servisu je v okresech Hradec Králové, Jičín, Trutnov, Semily, Rychnov n. K., Náchod, Pardubice a Chrudim.

Pro zpracování cenové nabídky doporučujeme bezplatnou konzultaci.

 

 

Poptávka: Posuvná vjezdová brána po kolejnici

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.