Křídlová brána Compact

Vjezdová brána jednokřídlá nebo dvoukřídlá s automatickým pohonem.

Křídlové vjezdové brány firmy Compact Polanský s.r.o. mohou být v provedení jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Křídla jsou zavěšena na nosných sloupech pomocí stavitelných pantů a otevírají se otáčením směrem do pozemku ručně nebo pomocí automatického pohonu.

Konstrukce křídel a sloupků křídlové brány musí být tuhá a stabilní. Liší se podle způsobu výplně a typu pohonu. Jejich provedení je třeba konzultovat ještě před zahájením stavební přípravy a provádění el.přívodu.

Pohony pro  křídlové brány mohou být výsuvné, pákové, zemní nebo jejich kombinace. Standardní je dodávka s dálkovým ovládáním a lze dále volit ze široké škály příslušenství. Provádíme jak kompletní dodávky systémů nebo i pohony stávajících křídel.

Zajišťujeme výrobu, montáž, záruční a pozáruční servis v okresech Hradec Králové,Pardubice, Rychnov n.K. Náchod, Trutnov, Turnov,Semily, Jičín, Chrudim.

Pro zpracování cenové nabídky doporučujeme bezplatnou konzultaci, popřípadě zaměření na místě realizace.

 

 

Poptávka: Křídlová brána Compact

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.