Posuvná vjezdová brána nesená Compact

Posuvná vjezdová brána nesená

Nesená posuvná vjezdová brána COMPACT je nejlepším řešením všude tam, kde je za oplocením dostatečný prostor pro otevření na straně pohonu. Toto řešení nevyžaduje přerušení vjezdu na pozemek uloženou kolejnicí a vozovka může mít i boční sklon. Nesená brána je vhodná pro privátní i průmyslové použití.

Nesená vjezdová brána COMPACT je vhodná i do těžších klimatických podmínek, protože je dokonale vyloučen vliv počasí a větru. Vysoce kvalitní materiál námi vyvinutých pojezdových komponentů zaručuje dlouhodobě snadný a bezúdržbový provoz. Komfort nesené brány zajišťuje automatický pohon na dálkové ovládání s jednoduchým odaretovacím zařízením pro nouzový ruční provoz. Dálkové ovládání  je možno sjednotit se systémem garážových vrat, osvětlením apod.

Firma COMPACT zajišťuje kompletní dodávku, která zahrnuje  projekci, výrobu a montáž kostrukcí včetně pojezdových komponentů, dodávku a montáž pohonu, záruční i pozáruční servis.

Pro přípravu stavební části má firma Compact zpracovanou dokumentaci. Před započetím stavebních prací je nutná technická konzultace.

Nesená posuvná brána = snadný pohyb bez vlivu počasí a znečištění vozovky inertním materiálem.

Výhody:

  • úspora prostoru vjezdu
  • instalace bez přerušení vjezdu
  • respektování sklonu vozovky
  • vhodná pro intenzivní provoz těžké techniky

Pro zpracování cenové nabídky doporučujeme naši bezplatnou technickou konzultaci.

 

Poptávka: Posuvná vjezdová brána nesená

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.