Nakládací můstek HLS-2

Nakládací můstek se sklopným klínem pro přesné vyrovnání rozdílu mezi různými ložnými plochami.

Nakládací můstek HLS-2 od firmy Hörmann  je elektrohydralicky ovládaná robustní konstrukce, odolná proti krutu. Je určen pro vyrovnávání rozdílu mezi různými ložnými plochami nákladních vozidel a nakládacími rampami. Je konstruován i pro mimořádně těžké zboží - až do 180 kN.

Firma  Compact Hradec Králové  dodává nakladací můstky v provedení jámový,rámový a skříňový - dle  způsobu osazení.

Tento typ se vyznačuje mimořádně pevnými závěsy, které u sklopného dílu díky své otevřené konstrukci bez znečištění dřevěnnými třískami atd..

Funkční princip: Po přistavení nákladního vozidla se otevřou vrata haly. Elektrohydraulický systém nastaví plošinu do nejvyšší polohy a automaticky vysune sklopný díl.Pak se plošina spustí dolů tak, až sklopný díl dosedne na ložnou plochu vozidla. Následně je možné provádět bezpečné a rychlé nakládání a vykládání.

Podrobné informace naleznete v prospektu Nakládací technika Hörmann  

Pro optimální návrh řešení nabízíme bezplatnou technickou konzultaci na místě realizace, neváhejte nás kontaktovat.  

 
Cena od: 120 000 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Nakládací můstek HSL 2

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.