Nakládací můstek Hörmann HTL-2

Nakládací můstek s výsuvem HTL-2 od fi.Hörmann pro přesné vyrovnání výškového rozdílu mezi různými ložnými plochami.

Nakládací můstek HTL-2 od firmy Hörmann, je elektrohydraulicky ovládaná robustní kostrukce, odolná proti krutu.  Je určen pro přesné a bezpečné vyrovnávání výškového rozdílu mezi různými ložnými plochami nákladních vozidel a nakládacími rampami. je konstruován  standardně  na zatížení 60 kN. Tento typ je  charakterizován hydraulicky výsuvným dílem a to v rozmezí od 500 do 1000 mm, který je možno cíleně vysouvat a zasouvat pomocí tlačítek.Jednoduchým impulsem zajede nakládací můstek po naložení automaticky zpět do své výchozí polohy.

Firma Compact Hradec Králové dodává  a montuje můstky Hörmann, které se vyrábějí v provedení modelu . rámový,jámový a skříňový.

Podrobné informace najdete v prospektu Nakládací technika Hörmann.

Pro zpracování cenové nabídky a návrh optimálního řešení, nabízíme bezplatnou technickou konzultaci na místě realizace. Neváhejte nás kontaktovat.

 
Cena od: 145 000 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Nakládací můstek HTL-2

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.