Textilní interiérová roleta Klasik,Leontina,Freno,Maestra

Podle typu látky si zvolíte zastínění oken a způsob ovládání

Textilní roleta KLASIKse vyrábí v různém barevném provedení s ovládáním pomocí šňůrky na spodní liště rolety. Upevnění rolety lze do stropu nebo rámu okna, proto je vhodná i do špaletových oken. Je to roleta s klasickým pružinovým mechanismem, při vytahování  je třeba ji přidržovat.

Textilní roleta LEONTINA- součástí rolety již není pružina, látka se navíjí stejnoměrně a roletu lze libovolně nastavit.Ovládání je řetízkem  po stranách.

Vyrábí se  v min. šířce 600 mm do výšky 800 mm, v max. šířce 2500 a výšce 2500 mm

Textilní roleta FRENO- je roleta s brzdou, brzdící mechanismus umožňuje plynulé zastavení rolety v nastavené poloze, je navíjena rovnoměrně.

Vyrábí se  v min. šířce 600 mm do výšky 800 mm, v max. šířce 2000 a výšce 2000 mm

Součástí výrobku je duralová trubka, textilie, kovové nosiče, ovládací šňůrka, u rolet s brzdou je součástí brzdový mechanismus

Textilní roleta MAESTRA - roleta určená pro plastová okna

Je vedena v lištách, montuje se do okenního křídla do do zasklívací lišty, ovládání je řetízkem  na boku, umožňuje libovolné nastavení.

Vyrábí se v min. šířce 300 mm-výšce 600 mm, max. šířce 2500 mm a výšce 2500 mm

Vyrábí se ve třech barevných odstínech. Součástí je řetízkový mechanismus a boční krycí lišty

 

Poptávka: Textilní interiérové rolety

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.