Vchodové dveře Hörmann

Kovové, zateplené vchodové dveře, v provedení ocel v široké škále tvarů a barev

Firma Compact Polanský s.r.o. dodává a montuje vchodové dveře Hörmann. Není však podmínkou montáž, je možno dodat dveře k svépomocné montáži.Nejrozšířenějším typem jsou  domovní  vchodové dveře ThermoPro - ocel  TPS  s typovým označením 700,800,900 a vchodové dveře TPA.

Jedná se o dveřní křídlo s přerušeným tepelným mostem a celoplošným vypěněním. Jsou dodávány v 10 motivech, lišících se tvarem prolisu a velikostí prosklení . Standardně  jsou dodávány v RAL 9016, ale  mohou být i v 15 zvýhodněných barevných odstínech RAL. Specielní povrchovou úpravou u některých motivů  je oboustranná  imitace dřeva  zlatý dub,  nebo Titan Metalic .Volitelné je provedení zárubně - dřevěná, ocelová, hliníková.

Domovní dveře TPS jsou vyráběny pouze s hliníkovou zárubní s přerušeným tepelným mostem se třemi panty, d hliníkovým prahem .Dveře je možno dodat s bezepčnostním sklem oboustranně.

Od 1.9.2012 je možno zakoupení bočních dílů až do šíře 1000 mm . Novinkou je možnost dodání krycího profilu jako začišťovací lišta mezi zdivem a zárubní. Nová folie  night oak je totožná s dekorem garážových vrat.

Zámky křídla  jsou s vícenásobným zajištěním - hlavní zámek a 4 hřibové čepy.

Pro výběr optimálního řešení  doporučujeme bezplatnou technickou konzultaci, neváhejte nás kontaktovat

 

Soubory ke stažení

Poptávka: Vchodové dveře Hörmann

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.