Křídlová garážová vrata Compact Hradec Králové

Křídlová vrata jsou nejjednodušším tradičním řešením uzavření garážového stání, s možností osazení automatického pohonu. Vzhledem k individuelnímu řešení provedení a vzhledu je cenu nutno poptat .

Křídlová garážová vrata Compact Hradec  Králové  mohou být  řešena dle požadavku zákazníka jak v rozměrech, tak i ve vlastním provedení vzhledu a nároku na tepelně izolační parametry. Vyžadují pevné osazení celoobvodového rámu s panty. Mohou být dvoukřídlá i jednořídlá, s ohledem na velikost otvoru a požadavky na fukci. Jedná se o jednoduchý a robustní zámečnický výrobek, s neomezenou vzhledovou variabilitou.  Pohon dvoukřídlých vrat lze řešit podstropním pohonem se specielním přídavným kováním pro křídlová vrata. Osazují se tam, kde se z jakéhokoliv důvodu nedají aplikovat vrata sekční, výklopná, nebo rolovací. Nevýhodou je potřebný prostor pro otáčení křídel, vč. nároku na sklon komunikace a také celoobvodové zatěsnění.  

Firma Compact Hradec Králové dodává rovněž dvoukřídlá ocelová vrata Hörmann SLE-2 v pěti různých motivech do velikosti 3x3 m.

 
Cena od: 18 000 Kč

Poptávka: Křídlová garážová vrata

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.