Výklopná garážová vrata Hörmann Hradec Králové

Výklopná garážová vrata Hörmann jsou velmi oblíbeným řešením vrat u staveb, kde se neklade zvýšený nárok na tepelnou izolaci. Jsou konstruována jako jednoplášťová ocelová konstrukce. Všechny části jsou žárově zinkovány, vlastní křídlo je opatřeno kvalitativním oděruvzdorným lakem.

Výklopná vrata lze montovat za otvor i do otvoru garáže. Výklopná vrata Hörmann jsou vyráběna v typizovaných rozměrech, v mnoha vzhledových variantách,pod obchodním názvem Berry N80 a DF 98 s přípravou na dodatečnou výplň dřevem. Celokovová provedení lze opatřit jakýmkoliv odstínem barvy ve stupnici RAL.

Firma COMPACT provádí na přání zákazníka přídavnou tepelnou izolaci specielní technologií s povrchovou úpravou hliníkovou fólií. Tato vrata jsou pro svou spolehlivost, jednoduchost a nízkou cenu nejprodávanějšími vraty v Evropě.

Výklopná garážová vrata dodáváme standardně vybavená 2 bodovým zámkem pro ruční ovládání. Běžně jsou vybavována el. pohonem (jako u sekčních vrat). El. pohon lze instalovat i dodatečně.

Při pohybu křídla opisuje spodní hrana oblouk s poloměrem poloviny výšky, takže je zde nutno počítat s částečným zasažením do předgarážového prostoru ať již k stojícím vozidlům, tak i chodcům.

Výhody výklopných vrat

 

  • velmi kvalitní provedení
  • 100% dílů žárově zinkováno
  • jednoduchá mechanika s min. nárokem na údržbu
  • nízké pořizovací náklady
  • možnost vybavení el. pohonem
  • velká škála provedení – včetně dodatečné výdřevy

Produkty v kategorii výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata Berry

Výklopná vrata se vyznačují jednoduchostí konstrukce a obsluhy-ruční…

cena od: 11 800 Kč

Poptávka: Výklopná garážová vrata

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.