Výklopná garážová vrata Berry Hörmann

Výklopná vrata se vyznačují jednoduchostí konstrukce a obsluhy-ruční ovládání, nebo automatický pohon. . Jsou jednostěnná, ocelová, s možností dodatečné montáže tepelné izolace.

Výklopná garážová vrata Hörmann, dodává a montuje firma Compact Hradec Králové. Jsou velmi oblíbená, pro svou jednoduchou a precizně provedenou konstrukci a velmi příznivou cenu. Jedná se o jednostěnné provedení křídla vrat, které se vrchní hranou pohybuje při otevírání ve vodorovné vodící dráze a spodní část je nesena rameny opatřenými pruzžinovou protiváhou. Celá konstrukce je ocelová, žárově zinkovaná. Vratové křídlo v širokém sortimentu provedení je standartně v bílé barvě nebo v jakémkoliv odstínu RAL. Vrata se dodávají též v imitaci dřeva,  nebo v provedení pro dodatečnou výplň dřevem. Výklopná vrata lze ovládat ručně,nebo pomocí automatického pohonu s dálkovým ovládáním. 

Podrobné informace najdete v prospektu výklopná vrata Hörmann.

Pro zpracování cenové nabídky vrat  prosím použijte zaměřovací protokol. Pro více informací  nás neváhejte kontaktovat nebo vyplňte zaměřovací formulář .

 
Cena od: 11 800 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Výklopná garážová vrata Berry

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.