Sekční garážová vrata LPU 42 a LTH 40

Sekční garážová vrata jsou nejpoužívanější a nejrozšířenější variantou garážových vrat.

Sekční garážová vrata Hörmann LPU42 jsou ocelová, dvoustěnná vrata, s izolací PU, o  konstrukční tloušťce 42 mm. Vyráběna jsou v provedení Woodgrain (robustní povrch se vzorem řezu pilou), Sandgrain (jemně strukturovaný povrch), Silkgrain (hedvábně hladký povrch) a  Micrograin (vlnitý profil vylisovaný do hladnké oceli), vše v široké škále barevného provedení. Dále nabízí provedení Decograin (potaženo umělohmotnou fólií odolnou proti UV záření), můžete si vybrat některý z pěti přírodních dekorů dřeva nebo metalický dekor (TitanMetalic). Dále lze volit  design M-drážka, S-drážka, L-drážka, D-drážka, T-drážka a S-kazeta. Firma Compact Polanský s.r.o. dodává sekční vrata Hörmann LPU 42 v normované rozměrové řadě od šířky 2190 do 6000 mm a  výšky od 1875 do 3000 mm. V případě jiných rozměrů můžeme dodat i atypický rozměr.

Tato komfortní sekční vrata jsou předurčena jak pro automatické elektrické ovládání s dálkovým ovládáním a širokou škálou dalšího příslušenství, tak i  pro ruční manipulaci. 

Firma Compact Polanský s.r.o. montuje tato vrata zejména v regionech Hradec Králové, Pardubice, Rychnov n. K., Náchod, Trutnov a Turnov.

 

Podrobné informace najdete v prospektu Sekční vrata Hörmann.

Pro přesné zaměření garážových vrat pro Vaši garáž prosím použijte zaměřovací formulář.

 
Cena od: 25 000 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Sekční garážová vrata LPU 42 a LTH 40

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.