Průmyslová rolovací vrata Hörmann Decotherm

Průmyslová rolovací vrata Hörmann Decotherm jsou vyráběna ve dvou provedeních: basic a classic. Jedná se o dvouplášťová vrata, určená i pro náročný každodenní provoz

Průmyslová rolovací vrata Hörmann Decotherm jsou vyráběna ve dvou provedeních: basic a classic. Jedná se o dvouplášťová vrata, určená i pro náročný každodenní provoz na pracovištích, kde je požadována tepelná izolace vratového pancíře. Lamely jsou vyrobeny buď z pozinkovaného ocelového plechu, nebo z hladkého hliníku. Hliník pak může být buď čistý, nebo ošetřený lakem s polyamidovými částicemi, snižujícími otěr, provozní hluk a dlouhodobě chrání před povětrnostními vlivy. Z vnější i vnitřní strany je to odstín RAL 9002, nebo RAL 9006. Na přání lze vrata dodat v šesti zvýhodněných odstínech.

Ocelové lamely jsou vyráběny ze specielně galvanicky zušlechtěného „plně tvrzeného“ plechu, s vysokou pevností a zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům i možnému provoznímu poškození. Všechny varianty lamel jsou vypěněny bezfreonovým polyuretanem. Vrata mohou mít provedeno prosklení dvoustěnnými okenními prvky ve tvaru obdélníků, nebo trojúhelníků. Další možností je osazení ventilačních mříží.

Rozsah velikosti je šíře do 8.000 mm a výška do 9.000 mm.

Pohon vrat – standardně je dodávánnástrčný třífázový pohon s nouzovou ruční klikou. Řídící jednotka je volitelná dle způsobu ovládání a nároků na další příslušenství, četnost a rychlost otevírání. V ceně vrat je zahrnut pohon s ovládáním 420R (mrtvý muž). Součástí typové řady pohonů Hermann, je i široká škála volitelného příslušenství.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu.

Kompletní informace naleznete v prospektu Průmyslová rolovací vrata a rolovací mříže .

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

Zastoupení značky Hörmann zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov, Jičín, Rychnov n.Kn., Turnov a Semily.  

 
Cena od: 39 120 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Průmyslová rolovací vrata Hörmann Decotherm

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.