Průmyslová rolovací vrata HR 116

Průmyslová rolovací vrata HR 116 jsou robustní dvouplášťová vrata, určená i pro náročný každodenní provoz na pracovištích.

Průmyslová rolovací vrata HR 116 jsou robustní dvouplášťová vrata, určená i pro náročný každodenní provoz na pracovištích, kde je požadována zvýšená tepelná izolace vratového pancíře. Lamely jsou vyrobeny buď z pozinkovaného ocelového plechu, nebo z hladkého hliníku. Hliník pak může být buď čistý, nebo ošetřený lakem s polyamidovými částicemi, snižujícími otěr, provozní hluk a dlouhodobě chrání před povětrnostními vlivy. Z vnější i vnitřní strany je to odstín RAL 9002, nebo RAL 9006. Na přání lze vrata dodat v šesti zvýhodněných odstínech.

Robustní ocelové provedení z 0,7 mm tlustého ocelového, pozinkovaného plechu, se vyznačuje vysokou stabilitou. Dvě provedení vrat HR 116 s hliníkového plechu, jsou s povrchem stucco, nebo hladkým s pásovými vrstvami a ochranným lakem. Vnitřní a vnější povrch standardně v odstínu RAL 9002, nebo RAL 9006. Další odstíny na přání – šest zvýhodněných barev.

Rozsah velikosti je šíře do 11.750 mm a výška do 9.000 mm.

Pohon vrat – standardně je dodávánnástrčný třífázový pohon s nouzovou ruční klikou. Řídící jednotka je volitelná dle způsobu ovládání a nároků na další příslušenství, četnost a rychlost otevírání. V ceně vrat je zahrnut pohon s ovládáním 420R (mrtvý muž). Součástí typové řady pohonů Hermann, je i široká škála volitelného příslušenství.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficiálním autorizovaným prodejcem Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu.

Kompletní informace naleznete v prospektu Průmyslová rolovací vrata a rolovací mříže.

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

Zastoupení značky Hörmann zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov, Jičín, Rychnov n.Kn., Turnov a Semily.  

 
Cena od: 64 390 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Průmyslová rolovací vrata HR 116

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.