Průmyslová vrata Hörmann Hradec Králové

Firma Compact Polanský s.r.o. zastupuje firmu  Hörmann, která vyrábí a dodává velmi kvalitní průmyslová vrata, která splňují všechny podmínky EN na bezpečný provoz, jsou nezbytnou součástí průmyslových hal a nejrůznějších výrobních a skladovacích objektů.

Průmyslová vrata Hörmann jsou vyráběna na zakázku, s velkým výběrem  typů, provedení, designu, pohonů a příslušenství. Pro průmyslová řešení lze dodat i kombinace vrat s vyrovnávacím můstky, těsnícími límci a rychloběžnými vraty dle požadavku zákazníka.

Technická řešení, bezplatná konzultace a cenová nabídka je pro firmu Compact Hradec Králové samozřejmostí. Zastoupení firmy Hörmann pro průmyslová vrata a ostatní vratovou techniku je pro okres Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Jičín,Semily, Trutnov, Turnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou.

Poptávka: Průmyslová vrata

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.