Průmyslové rolovací mříže

Průmyslová rolovací mříže jsou robustní, určené i pro náročný každodenní provoz. Jednotlivé typy se liší použitým materiálem mřížoviny a tím i způsobem použití a rozměrů

Průmyslové rolovací mříže jsou robustní, určené i pro náročný každodenní provoz. Jednotlivé typy se liší použitým materiálem mřížoviny a tím i způsobem použití a rozměrů.

Průmyslové rolovací mříže HG-A , hliník standard

HG-A , hliník standard – pro malé otvory, nebo malý počet cyklů za den. Čistý hliník, na přání vysoce kvalitní práškovou vrstvou dle RAL.
Šíře do 8.000 mm, výška do 8.000 mm.

Průmyslové rolovací mříže HG-V, zesílený hliník

HG-V, zesílený hliník – ideální pro široké otvory, nebo vysoké počty cyklů za den, pro podzemní garáže. Čistý hliník s výztuhami a sponkami z ušlechtilé oceli.
Šíře do 11.750 mm, výška do 8.000 mm.

Průmyslové rolovací mříže HG-S, Pozinkovaná ocel

HG-S, Pozinkovaná ocel – cenově výhodné provedení pro velké šířky a vysoké počty cyklů. Na přání vysoce kvalitní prášková vrstva v přednostním odstínu RAL 9002, nebo jiných odstínech dle RAL. Šířka do 11.750 mm, výška do 8.000 mm.

Průmyslové rolovací mříže HG-E, ušlechtilá ocel

HG-E, ušlechtilá ocel pro zvýšené nároky – Mříž i spojky z ušlechtilé, čistě válcované oceli V2A – mimořádně kvalitní v leštěném provedení.
Šířka do 11.750 mm, výška do 8.000 mm.

Průmyslové rolovací mříže HG-L, lehký a kompaktní hliník

HG-L, lehký a kompaktní hliník – elegantní a místo šetřící provedení, vhodné především pro obchodní pasáže. Mříž a plástvové spoje z hliníku s příčnou tyčí jako dodatečná ochrana proti vsunutí ruky. Na přání v barevných odstínech dle RAL. Nebo přírodně eloxované – E6/EV1.
Šířka do 9.000 mm, výška do 5.500 mm.

Pohon mříží – standardně je dodáván nástrčný třífázový pohon s nouzovou ruční klikou. Řídící jednotka je volitelná dle způsobu ovládání a nároků na další příslušenství, četnost a rychlost otevírání. V ceně vrat je zahrnut pohon s ovládáním 420R (mrtvý muž). Součástí typové řady pohonů Hermann, je i široká škála volitelného příslušenství.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu.

Kompletní informace naleznete v prospektu Průmyslová rolovací vrata a rolovací mříže.

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

Zastoupení značky Hörmann zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov, Jičín, Rychnov n.Kn., Turnov a Semily.  

 
Cena od: 62 660 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Průmyslové rolovací mříže

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.