Rolovací průmyslová vrata Hörmann HR120

Rolovací průmyslová vrata Hörmann HR120

Průmyslová rolovací vrata Hörmann HR 120 aero, jsou vyráběna ve dvou provedeních: basic a classic. Jedná se o jednoplášťová vrata z vlnitých, síťovitě děrovaných profilů, bez tepelné izolace, určená i pro náročný každodenní provoz na pracovištích, kde není požadována tepelná izolace vratového pancíře, ale naopak prodyšnost s 30% větracího průřezu. Lamely jsou vyrobeny z hladkého hliníku, který je síťovitě děrován otvory průměru 3,2 mm.. Hliník pak může být buď čistý, nebo ošetřený lakem s polyamidovými částicemi, snižujícími otěr, provozní hluk a dlouhodobě chrání před povětrnostními vlivy. Z vnější strany je to odstín RAL 9002, nebo RAL 9006. Vnitřní strana má odstín RAL 7012. Na přání lze vrata dodat v šesti zvýhodněných odstínech.

Rozsah velikosti je šíře do 4.500 mm a výška do 4.500 mm.

Pohon vrat – standardně je dodáván nástrčný třífázový pohon s nouzovou ruční klikou. Řídící jednotka je volitelná dle způsobu ovládání a nároků na další příslušenství, četnost a rychlost otevírání.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu.

 

Kompletní informace o vedlejších dveřích naleznete v prospektu Průmyslová rolovací vrata a rolovací mříže.

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

 

Zastoupení značky Hörmann zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov, Jičín, Rychnov n.Kn., Turnov a Semily.  

Pro více informací o rolovacích průmyslových vratech nás neváhejte kontaktovat.

 
Cena od: 37 800 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Rolovací průmyslová vrata HR120

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.