Rychloběžná průmyslová vrata Hörmann

Rychloběžná vrata slouží k maximálnímu zamezení tepelných ztrát v provozech s intenzivním provozem manipulační techniky. Vyznačují se bezpečným a rychlým pohybem, vysokou kvalitou materiálu a dlouhodobou funkcí.

Rychloběžná průmyslová vrata Hörmann jsou určena pro vnitřní i vnější prostory pro optimalizaci dopravního toku. Jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.  Rychlost otevírání je od 1 do 3 m/sec a rychlost zavírání je 0,4 až 0,8 m/sec.  Vyráběna jsou pod označením HSS 6530, V5013SE, V5030SE, V6030SE, V1008, V6015TR. Pro cladírny a mrazírny jsou určena vrata Isi Speed Cold a V3515 TR.

Dále dodáváme specielní vrata určená pro prostředí s nebezpečím výbuchu, supermarkety,únikové cesty, výrobny potravin, čisté provozy, pro dopravní zařízení  a také hoírizontální vrata.

Rychloběžná vrata s označením SE (Soft Edge),jsou osazena specielní samonaváděcí hranou Anti-Crash systému, která prakticky vylučuje poškození vrat , zejména při provozu s vysokozdvižnými vozíky. Ovládání je volitelné od ručního tlačítka až po radarové snímače pohybu .

Tak jako u všech průmyslových vrat Hörmann, jsou i rychloběžná vrata vyráběna  na zakázku, v jakémkoliv rozměru, barvě a vybavení.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem Hörmann a zajišťuje kompletní služby od zaměření stavby a určení optimálního provedení, až po montáž, záruční a pozáruční servis.

Podrobné informace najdete v prospektu Rychloběžná vrata Hörmann.

Pro návrh optimálního řešení a zpracování cenové nabídky nabízíme bezplatnou technickou konzultaci a zaměření na místě realizace.

 
Cena od: 80 000 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Rychloběžná průmyslová vrata

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.