Sekční průmyslová vrata ALR40

Sekční průmyslová vrata ALR40 jsou Elegantní a reprezentativní celohliníková vrata.

Sekční průmyslová vrata ALR40 – Elegantní a reprezentativní celohliníková vrata. Jsou tvořena lamelami z hliníkových protlačovaných profilů, dle DIN 17611, zasklených termoizolačním dvojsklem. Podlahovou sekci mohou na místo prosklení, tvořit 16 mm silné polyuretanové sendvičové výplně.

Prosklené Al vratové články nad soklem jsou vždy rovnoměrně rozdělené. Barevně jsou provedeny z hliníkových profilů, eloxovaných dle DIN 17611. Možné jsou barevné odstíny podle RAL na přání. Do šířky vrat 5500 mm se vyrábějí z Al profilů N – šíře 52 mm a nad šířku 5500 až do 7000 mm pak z Al profilů B – šíře 91 mm.

Rozsah velikosti stavebního otvoru je  šířka do 8000mm a výška do 6000mm.

Vrata ALR 40 mohou být opatřena integrovanými dveřmi s nízkým, nebo vysokým prahem .

Sekční vrata Hörmann se volbou správného druhu kování přizpůsobí jakékoliv hale tak, aby způsob vedení v žádném případě nenarušoval provoz uvnitř haly.

Pohon sekčních vrat Hörmann může být ruční, nebo s automatickým pohonem, jehož řídící elektronická jednotka umožňuje propojení s nakládacím můstkem, nebo rychloběžnými vraty a použití velké škály příslušenství a ovládacích prvků.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu.

Kompletní informace o sekčních průmyslových vratech naleznete v prospektu Průmyslová sekční vrata .

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

Zastoupení značky Hörman zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov, Jičín, Rychnov n.Kn., Turnov a Semily.  

 

 
Cena od: 45 000 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Sekční průmyslová vrata ALR40

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.