Sekční průmyslová vrata Hörmann ALS40

Sekční průmyslová vrata ALS40 jsou elegantní a reprezentativní vrata.

Sekční průmyslová vrata ALS40 – Elegantní a reprezentativní, plně prosklená celohliníková vrata. Jsou tvořena lamelami z hliníkových protlačovaných profilů, dle DIN 17611. Dominantní vzhled, s maximální průhlednou plochou, je dán kombinací štíhlých hliníkových profilů a velkými skleněnými plochami bez přerušení. Je zde použito vrstvené bezpečnostní sklo tl. 60mm, nebo na přání zdvojené tabule z bezpečnostního skla o celkové tl.16 mm. Uplatnění najdou tato vrata zejména v autosalonech, docích pro jachty a čluny, obchodech s rekreačními a obytnými vozy.

Prosklené Al vratové články nad soklem jsou vždy rovnoměrně rozdělené. Barevně jsou provedeny z hliníkových profilů, eloxovaných dle DIN 17611. Možné jsou barevné odstíny podle RAL na přání.

Rozsah velikosti stavebního otvoru je  šířka do 5500mm a výška do 4000mm. Vrata nad 3330 mm šířky jsou z důvodu stability uprostřed rozdělena svislou příčlí š.91 mm.

Sekční vrata Hörmann se volbou správného druhu kování přizpůsobí jakékoliv hale tak, aby způsob vedení v žádném případě nenarušoval provoz uvnitř haly.

Pohon sekčních vrat Hörmann může být ruční, nebo s automatickým pohonem, jehož řídící elektronická jednotka umožňuje propojení s nakládacím můstkem, nebo rychloběžnými vraty a použití velké škály příslušenství a ovládacích prvků.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu.

Kompletní informace o sekčních průmyslových vratech naleznete v prospektu Průmyslová sekční vrata.

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

Zastoupení značky Hörman zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov, Jičín, Rychnov n.Kn., Turnov a Semily.  

 

 
Cena od: 51 000 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Sekční průmyslová vrata ALS40

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.