Sekční průmyslová vrata ASP40

Sekční průmyslová vrata ASP40 - dvoustěnná vrata s konstantní tloušťkou 42 mm . Jsou tvořena standardně jedním plným lamelovým soklem,standardně výšky 500 mm

Sekční průmyslová vrata ASP40 – kombinace ocel/hliník. Jsou to dvoustěnná vrata s konstantní tloušťkou 42 mm . Jsou tvořena standardně jedním plným lamelovým soklem,standardně výšky 500 mm, se silným izolačním jádrem 100% bezfreonové polyuretanové tuhé pěny, s velmi dobrou tepelnou izolací a dalšími sekcemi z hliníkových protlačovaných profilů, zasklených dvojitou umělohmotnou tabulkou čirou, tl.26 mm. Vysoká kvalita všech vrstev vratového soklu zaručuje maximální stabilitu a robustnost. Ocelový plech v provedeni micrograin, je žárově pozinkovaný, s přilnavým polyesterovým nátěrem a je tak optimálně chráněn proti vlivům povětrnosti. V základním provedení je z vnější i vnitřní strany v šedobílém odstínu RAL 9002. Na přání lze vrata dodat bez příplatku ve dvanácti barevných odstínech.

Prosklené Al vratové články nad soklem jsou vždy rovnoměrně rozdělené. Barevně jsou dokonale sladěny i ve standardních barvách: bílý hliník (podle RAL 9006) u ocelového soklu, moření v přírodním odstínu (E6/EV1) u protlačovaných hliníkových profilů, eloxovaných dle DIN 17611. Možné jsou barevné odstíny podle RAL na přání. Rozsah velikosti stavebního otvoru je  šířka do 5000mm a výška do 6000 mm. Šířka sekcí může být od 375 mm do 1500 mm.

Vrata APU 40 mohou být opatřena integrovanými dveřmi s nízkým, nebo vysokým prahem .

Sekční vrata Hörmann se volbou správného druhu kování přizpůsobí jakékoliv hale tak, aby způsob vedení v žádném případě nenarušoval provoz uvnitř haly.

Pohon sekčních vrat Hörmann může být ruční, nebo s automatickým pohonem, jehož řídící elektronická jednotka umožňuje propojejení s nakládacím můstkem, nebo rychloběžnými vraty a použití velké škály příslušenství a ovládacích prvků.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu.

Kompletni informace o sekčních průmyslových vratech naleznete v prospektu Průmyslová sekční vrata.

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

Zastoupení značky Hörman zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov, Jičín, Rychnov n.Kn., Turnov a Semily.  

 

 
Cena od: 39 000 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Sekční průmyslová vrata ASP40

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.