Sekční průmyslová vrata SPU 67 Thermo

Sekční vrata Hörmann DPU jsou určena pro mrazírenské provozy. Jsou konstruována z dvoustěnných lamel vyplněných PU pěnou s tloušťkou 80 mm

 Firma Compact Hradec Králové dodává a montuje  sekční průmyslová vrata Hörmann DPU. Jedná  se o dvoustěnná vrata  s konstruční tlouš´tkou sekce 80 mm. Jsou určena pro provozy s extrémními tepelnými rozdíly, zejména mrazírenské provozy. jejich silné izolační jádro je ze 100% bezfreonové PU tuhé pěny, s velmi dobrou tepelnou izolací. Vysoká kvalita všech vrstev vratového křídla zaručuje max. stabilitu a robustnost. Ocelový plech je žárově pozinkovaný, s přilnavým polyesterovým nátěrem a je tak optimálně chráněn proti vnějším vlivům. Zákadní provedení je z vnější i vnitřní strany v šedobílém odstínu RAL 9002 .  Na přání lze vrata dodat bez příplatku  ve 12 barevných odstínech RAL. Vrata mohou být vybavena prosklením .

Rozsah velikosti  stavebního otvoru je šířka 6000 a výška 8000 mm, nebo šířka 10000 a výška 5000 mm.

Pohon sekčních vrat Hörmann  může být  ruční nebo s automatickým pohonem, jehož řídící el. jednotka umožňuje propojení s dalším příslušenstvím.

Firma Compact Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem firmy Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu. Kompletní  informace o sekčních průmyslových vratech neleznete v prospektu Průmyslová sekční vrata Hörmann.

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

Zastoupení zn. Hörmann  zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice,Jičín, Trutnov, Náchod,Turnov,Semily, Rychnov. n.K.

 
Cena od: 60 000 Kč

Poptávka: Sekční průmyslová vrata SPU 67 Thermo

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.