Sekční průmyslová vrata SPU F 42

Sekční průmyslová vrata jsou nejpoužívanější a nejrozšířenější variantou garážových vrat a uzavření průmyslových hal

Sekční průmyslová vrata SPU40, jsou dvoustěnná vrata s konstantní tloušťkou 42 mm a jsou nejpoužívanějším provedením vrat. Jejich silné izopační jádro je ze 100% bezfreonové polyuretanové tuhé pěny, s velmi dobrou tepelnou izolací. Vysoká kvalita všech vrstev vratového křídla zaručuje maximální stabilitu a robustnost. Ocelový plech je žárově pozinkovaný, s přilnavým polyesterovým nátěrem a je tak optimálně chráněn proti vlivům povětrnosti. Díky doplňkovému designu Stucco je vratové křídlo mnohem odolnější, než v případě hladkého povrchu. V základním provedení je z vnější i vnitřní strany v šedobílém odstínu RAL 9002. Na přání lze vrata dodat bez příplatku ve dvanácti barevných odstínech.

Rozsah velikosti stavebního otvoru je  šířka do 8000mm a výška do 7000mm. Šířka sekcí může být od 375 mm do 1500 mm.

Vrata SPU 40 mohou být opatřena integrovanými dveřmi s nízkým, nebo vysokým prahem a prosklením v několika variantách tvarů a velikosti.

Sekční vrata Hörmann se volbou správného druhu kování přizpůsobí jakékoliv hale tak, aby způsob veden v žádném případě nenarušoval provoz uvnitř haly.

Pohon sekčních vrat Hörmann může být ruční, nebo s automatickým pohonem, jehož řídící elektronická jednotka umožňuje propojejení s nakládacím můstkem, nebo rychloběžnými vraty a použití velké škály příslušenství a ovládacích prvků.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu.

Kompletni informace o sekčních průmyslových vratech naleznete v prospektu Průmyslová sekční vrata.

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

Zastoupení značky Hörman zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov, Jičín, Rychnov n.Kn., Turnov a Semily.  

 
Cena od: 34 000 Kč

Poptávka: Sekční průmyslová vrata SPU F 42

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.