Sekční průmyslová vrata TAP40

Sekční průmyslová vrata TAP40 jsou kombinací oceli a hliníku a jsou vyrobeny z tepelně oddělených trubek

Sekční průmyslová vrata TAP40 – kombinace ocel/hliník, z tepelně oddělených trubkových profilů. Jsou to dvoustěnná vrata s konstantní tloušťkou 42 mm . Jsou tvořena standardně jedním plným lamelovým soklem, výšky 500, 750, 1000, nebo 1500 mm , se silným izolačním jádrem 100% bezfreonové polyuretanové tuhé pěny, s velmi dobrou tepelnou izolací a dalšími sekcemi z hliníkových protlačovaných profilů, zasklených termoizolačním dvojsklem. Vysoká kvalita všech vrstev vratového soklu zaručuje maximální stabilitu a robustnost. Ocelový plech, v provedení stuscko, nebo micrograin, je žárově pozinkovaný, s přilnavým polyesterovým nátěrem a je tak optimálně chráněn proti vlivům povětrnosti. Díky doplňkovému designu Stucco je vratové křídlo mnohem odolnější, než v případě hladkého povrchu. V základním provedení je z vnější i vnitřní strany v šedobílém odstínu RAL 9002. Na přání lze vrata dodat bez příplatku ve dvanácti barevných odstínech.

Prosklené Al vratové články nad soklem jsou vždy rovnoměrně rozdělené. Barevně jsou dokonale sladěny i ve standardních barvách: bílý hliník (podle RAL 9006) u ocelového soklu, moření v přírodním odstínu (E6/EV1) u protlačovaných hliníkových profilů, eloxovaných dle DIN 17611. Možné jsou barevné odstíny podle RAL na přání. Do šířky vrat 5500 mm se vyrábějí z Al profilů N – šíře 52 mm a nad šířku 5500 až do 7000 mm pak z Al profilů B – šíře 91 mm.

Rozsah velikosti stavebního otvoru je  šířka do 7000mm a výška do 6000mm. Šířka sekcí může být od 375 mm do 1500 mm.

Vrata APU 40 mohou být opatřena integrovanými dveřmi s nízkým, nebo vysokým prahem .

Sekční vrata Hörmann se volbou správného druhu kování přizpůsobí jakékoliv hale tak, aby způsob vedení v žádném případě nenarušoval provoz uvnitř haly.

Pohon sekčních vrat Hörmann může být ruční, nebo s automatickým pohonem, jehož řídící elektronická jednotka umožňuje propojení s nakládacím můstkem, nebo rychloběžnými vraty a použití velké škály příslušenství a ovládacích prvků.

Firma COMPACT Hradec Králové je oficielním autorizovaným prodejcem Hörmann a provádí dodávku a montáž celého sortimentu, vč. záručního a pozáručního servisu.

Kompletní informace o sekčních průmyslových vratech naleznete v prospektu Průmyslová sekční vrata.

Nabízíme bezplatnou technickou konzultaci pro výběr optimálního řešení u zákazníka.

Zastoupení značky Hörman zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov, Jičín, Rychnov n.Kn., Turnov a Semily.  

 
Cena od: 44 000 Kč

Soubory ke stažení

Poptávka: Sekční průmyslová vrata TAP40

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.