Sekční průmyslová vrata Hradec Králové

Sekční průmyslová vrata Hörmann se skládají dle provedení a rozměrů z  dvoustěnných ocelových sekcí tloušťky 42 mm,popř. 80 mm, vyplněných polyuretanem,o šířce od 350 do 1500 mm .

Jedná se o typy sekčních vrat:  SPU40, DPU, ASP 40, APU 40, TAP 40 ASR 40, ALR 40, ALS 40, TAR 40.

Mohou být doplněna integrovanými dveřmi a prosklením, od lamelových oken až po celohliníkové prosklenné sekce. Dalším možným doplňkem mohou být vedlejší vchodové dveře ve stejném provedení jako vrata.

Nejběžnější je provedení s el. pohonem, umožňujícím propojení s vyrovnávacím můstkem, rychloběžnými vraty apod..K pohonům je možno dodat velké množství příslušenství a variant ovládání.

Podrobné informace najdete v prospektu Průmyslová sekční vrata Hörmann

Jsou dodávána v 12 ti zvýhodněných barevných odstínech bez příplatku. Variabilitou kování se průmyslová vrata přizpůsobí jakémukoliv tvaru haly.

Pro zpracování cenové nabídky nabízíme  naše  bezplatnou konzultaci a zaměření na stavbě.

Zastoupení značky Hörmann zajišťujeme v okresech Hradec Králové, Pardubice, Jičín, Náchod, Trutnov, Semily Turnov, Rychnov n.Kn..

 

Produkty v kategorii průmyslová sekční

Rychlá sekční vrata HS 5015 Acoustic H

Vrata s ochranou proti hluku s kováním vedeném do výšky. V…

cena od: neuvedeno

Rychlá sekční vrata HS 6015 PU V

S vertikálním kováním vodicích kolejnic.

cena od: neuvedeno

Poptávka: Průmyslová sekční

 

 

Po odeslání formuláře bude společnost COMPACT Polanský s.r.o. (IČ: 02796228) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.